Het zwartste zwart

#hetzwartstezwart is het eerste overkoepelende artistieke cultuurproject van de
Scholengemeenschap Katholiek Secundair Onderwijs Regio Mechelen.
Tijdens het schooljaar 2017-2018 reisde een heus ‘poëzieboek’ rond in de 10 secundaire
scholen. Leerlingen uit diverse richtingen mochten zich in het boek creatief uitleven. Het artistieke resultaat, gedichten, foto’s, tekeningen, filmpjes, kunstcollages ... toont de meest diverse talenten van onze leerlingen.
In september 2018 gaan de werfdeuren van het te renoveren Mechelse Predikherenklooster, vanaf nu gekend als ‘Het Predikheren’, tijdelijk open om het publiek kennis te laten maken met het gebouw. Tijdens dit evenement ‘Open Predikheren’ tonen we op de zolder van het klooster, waar o.a. de nieuwe jeugdbibliotheek zal gehuisvest worden, alle artistieke talenten van onze leerlingen uit de scholengemeenschap in #hetzwartstezwart. De
tentoonstelling biedt een selectie van de gemaakte werken aan, het poëzieboek zelf én triggert de kinderen en jongeren met enkele leuke doe-activiteiten.

Praktisch:
Wanneer: 8-9 sept, 13-16 sept, 20-23 september 2018
Locatie: Het Predikheren | Zolder
Uur: 10 - 18u
Met je klas kan je gratis naar de tentoonstelling(en) op donderdag 13 en 20 september en vrijdag 14 en 21 september 2018. Inschrijving via  https://webformulieren.mechelen.be/het-zwartste-zwartinschrijving Je kan er ook nog 3 andere tentoonstellingen bekijken ‘Ingebonden’, ‘De allermooiste platenhoezen’ en ‘Herbestemming Predikherenkerk’. Meer informatie over Open Predikheren vind je op https://www.uitinmechelen.be/openpredikheren

Meer over deze studierichting: 

Fotografie